Vyberte skupinu, pro kterou hledáte službu

Vyberte potřeby, které potřebujete naplnit

O katalogu

Vítejte na stránkách elektronického katalogu sociálních služeb pro oblast Poličska. Je určen široké veřejnosti, zejména potencionálním uživatelům sociálních služeb, jejich rodinným příslušníkům, osobám blízkým. Dále odborným pracovníkům na obecních úřadech a sociálním pracovníkům poskytovatelů sociálních služeb, kteří mohou katalog využít jako nástroj pro poskytnutí kvalitního základního sociálního poradenství potencionálním uživatelům služeb.

V tištěné i elektronické verzi katalogu naleznete přehled sociálních a souvisejících služeb, které Vám mohou pomoci při řešení zdánlivě neřešitelné situace a přispět k tomu, abyste získali vědomí, že v obtížné situaci nezůstanete sami.

V katalogu jsou uvedeny služby poskytovatelů se sídlem v území, mimo území i s celokrajskou působností. Najdete zde základní informace o poskytovatelích a nabízených službách včetně kontaktů, informaci o tom, zda je služba placená a jakou má provozní dobu.

Jak postupovat při vyhledávání v katalogu?

Poskytované služby lze vyhledat pro tři základní skupiny:

  • rodiče s dětmi, děti a mládež
  • seniory a osoby se zdravotním postižením
  • osoby v krizi, ohrožené sociálním vyloučením a sociálně vyloučené

V pravé horní části obrazovky zvolte kritérium výběru – skupinu, pro kterou službu hledáte, nebo potřebu, kterou potřebujete naplnit:

  1. Stiskněte tlačítko HLEDAT ZAČNĚTE ZDE
  2. V zobrazeném seznamu zvolte hledanou skupinu a potřebu, jejíž naplnění řešíte.

Hledat můžete také pomocí klíčových slov v aktivním řádku HLEDEJTE

V horním pravém rohu najdete i možnost zobrazení všech služeb.

Informace o poskytovatelích sociálních služeb a jejich službách naleznete také v tištěném katalogu, který je zdarma k dispozici na informačních centrech v Poličce a v Bystrém, v čekárnách u lékařů, na obecních a městských úřadech, na odboru sociálních věcí v Poličce, na Úřadu práce, ve školách, nebo si jej můžete stáhnout v elektronické podobě ZDE.