PUTOVNÍ KONFERENCE VZDĚLÁVÁNÍ NA POLIČSKU                

Motto: Lépe spolu než kdo s koho

Konference je určena aktérům vzdělávání na Poličsku.

Vážení,

dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou zapojení se do putovní konference na Poličsku.

Termín konference: květen-červen 2022

Termín pro zaslání a organizaci vašich návrhů je 15.března 2022.

Putovní konference má za cíl:

  1. Prezentovat vaši instituci (školu, knihovnu, spolek aj.)
  2. Přinést nová nebo aktuální témata týkající se vzdělávání (oslovit a prezentovat zajímavé lidi, zajímavé organizace, projekty apod.)
  3. Spolupráci v území

Jak se můžete zapojit?

Každá instituce zvolí 1 koordinátora, který bude komunikovat s realizačním týmem MAP. Prosíme, aby se vámi zvolený koordinátor spojil s kontaktní osobou za MAP II.

Kontaktní osoba: Petra Jílková, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., T: 731 462 824.

Každá zapojená instituce připraví spolu s realizačním týmem MAP II 1 akci v květnu nebo v červnu 2022 (přednáška, workshop, výstavu aj.) zaměřenou na vzdělávání. Akce bude přístupná veřejnosti z Poličska (pedagogům, rodičům, dětem apod.) Finanční náklady budou hrazeny z rozpočtu MAP II a budou individuálně konzultovány s každou institucí.

Koordinátor Vaší školy bude i organizátorem vaší akce tzn. osloví lektora, domluví datum a čas konání akce ve vaší škole, knihovně aj.

MAP II zajistí propagaci – tzn. grafické zpracování letáků, plakátů a elektronických verzí pro sociální sítě, weby apod.

Propagace konference bude zahrnovat:

-        1 vizuál – využijeme vizuál z roku, kdy se konference nemohla z důvodu pandemie uskutečnit, přikládáme.

-        plakát – vaše akce bude součástí všech akcí, které se uskuteční v rámci konference a bude prezentována na 1 společném plakátě.

-        Fb událost – vaše akce bude prezentována na Fb MAP II jako jedna událost a zároveň jako součást celé konference.

Děkujeme za zapojení Vaší organizace do konference a těšíme se na Vaše nápady.

Srdečně zdraví tým MAP II

Petra Jílková a Leona Šudomová